Zdalna nauka

Szanowni Rodzice

W związku z wyjątkową sytuacją epidemiologiczną w kraju, zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie zdalnego nauczania obowiązującym od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

 informuję że, w poprzednim tygodniu zajęcia już się odbyły , ale w sposób spontaniczny. Od 23.03.20 nauka odbywa się w sposób regularny i jest wg rozporządzenia MEN obowiązkowa. Działamy wg tygodniowego e-planu umieszczonego na naszej stronie internetowej i fb, wychowawcy poprzez komunikatory poinformowali uczniów. Lekcje odbywają się w określonych godzinach, prowadzone przez naszych nauczycieli, którzy realizują podstawę programową. Bardzo proszę o mobilizację i w miarę możliwości nadzór swoich dzieci, aczkolwiek frekwencja na pierwszych zajęciach napawa optymizmem.

Być może będziemy musieli stanąć przed trudnym zadaniem promowania uczniów w tak trudnych warunkach. Apeluję o mobilizację nas wszystkich: uczniów , nauczycieli, rodziców, aby ten wyjątkowy rok szkolny 2019/2020 zakończyć sukcesem.

We wszystkich sprawach wychowawczych i organizacyjnych proszę o kontakt:

– z wychowawcami klas

– e-mail        slo_radom@op.pl

– mój telefon    697 127 404

– z nauczycielami przez komunikator     e-dziennika / ikonka koperta zasada e-maila /

– namawiam RODZICÓW którzy nie mają konta w e-dzienniku na platformie www.dzwonek.pl  do zarejestrowania się, zainteresowanych proszę o kontakt e-mail, telefon , aby przekazać instrukcję i hasła dostępowe.

Bardzo proszę o regularne wpłaty czesnego, a także te zaległe. Szkoła musi realizować wszystkie zobowiązania finansowe takie jak w poprzednich miesiącach. Zaległości sprawią że stracimy płynność finansową i szkoła przestanie istnieć. A przecież nam Wszystkim zależy na tym, aby to wyjątkowe miejsce na mapie edukacyjnego Radomia trwało dalej.

Nr konta: PEKAO SA II Oddział Radom    09 1240 3259 1111 0000 2989 9001

Rozliczenie podatku 2019 -1% podatku na OPP-   KRS 0000029556 Cel szczeg. I SPOŁ.LO

Z wyrazami szacunku  A.E. Grymuła -Dyrektor